Kapat
  • Sohbet
  • 06:35
    Paranaque Lady Aces (Bayanlar) -vS- Kuezon Lady Spartans (Women)
  • 07:00
    Blaublitz – Machida
  • 06:10
    Honiara City -vS- Waneagu United
  • 06:00
    San Diego State -vS- San Diego Toreros
  • 05:50
    Miami Heat (cyber) -vS- Los Angeles Lakers (cyber)
  • 05:25
    Washington State (Bayanlar) -vS- Arizona Wildcats (Bayanlar)
  • 05:05
    Saint Mary’s Gaels -vS- Oregon State Beavers
  • 05:00
    Urawa Red Diamonds (Bayanlar) -vS- Sanfrecce Hiroshima (Bayanlar)
  • 05:00
    Mazaltan-Atlas
  • 04:50
    Retiro 23 -vS- Miramar
  • 05:00
    Golden State Warriors – Portland Trail Blazers
  • 05:00
    Anaheim Ducks – Minnesota Wild
  • 05:00
    Mazatlan FC – Atlas
  • 04:20
    Halcones Laguna -vS- Liebres de Guasave
  • 04:15
    Deportivo Ocotal -vS- Export Sebaco
  • 03:35
    Montevallo Falcons -vS- Alabama Huntsville Chargers
  • 04:00
    Chicago Sky W – Phoenix Mercury W
  • 03:30
    Goias-CSA
  • 03:30
    Brasil de Pelotas-VIla Nova
  • 03:40
    Deportes Tolima – Huila
  • 03:05
    Bravas de Cidra (Bayanlar) -vS- Gagantes De Carolina (Bayanlar)
  • 03:05
    Vaqueros de Bayamón -vS- Piratas de Quebradillas
  • 03:30
    San Antonio Spurs – Houston Rockets
  • 03:30
    Goias – CSA
  • 03:30
    Brasil de Pelotas – Vila Nova FC
  • 03:15
    Velez Sarsfield – Arsenal Sarandi
  • 03:15
    Defensa y Justicia – Estudiantes La Plata
  • 03:00
    Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks
  • 03:00
    Chicago Bulls – Memphis Grizzlies
  • 03:00
    Necaxa – Puebla
  • 03:00
    Emelec – Orense
  • 03:00
    Nublense – Union La Calera
  • 02:30
    New York Knicks – Washington Wizards
  • 02:00
    New Jersey Devils – Chicago Blackhawks
  • 02:00
    Philadelphia Flyers – Vancouver Canucks
  • 02:00
    Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers
  • 02:00
    Detroit Pistons – Philadelphia 76ers
  • 01:30
    Miami Heat – Boston Celtics
  • 01:00
    CRB – Guarani
  • 01:00
    Racing Club – Platense
  • 03:00
    Nublense-Union La Calera
  • 03:15
    Velez Sarsfield – Arsenal Sarandi
  • 03:15
    Defensa y Justicia – Estudiantes La Plata
  • 03:00
    Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks
  • 03:00
    Chicago Bulls – Memphis Grizzlies
  • 03:00
    Necaxa – Puebla
  • 03:00
    Emelec – Orense
  • 03:00
    Nublense – Union La Calera
  • 02:20
    Centro San Pedro de Macorís -vS- Quisqueya
  • 02:10
    Syracuse Orange -vS- Boston College
  • 02:30
    New York Knicks – Washington Wizards
  • 02:00
    Sporting San Miguelito II -vS- Mekan: Panama City
  • 02:00
    Philadelphia Flyers – Vancouver Canucks
  • 02:00
    New Jersey Devils – Chicago Blackhawks
  • 02:00
    Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers
  • 02:00
    Detroit Pistons – Philadelphia 76ers
  • 01:15
    McKendree Bearcats (Women) -vS- Missouri S&T Miners (Bayanlar)
  • 01:05
    Montevallo (Women) -vS- Alabama Huntsville (Women)
  • 01:30
    Miami Heat – Boston Celtics
  • 01:00
    University of Northwestern (Women) -vS- Warner Pacific Knights (Women)
  • 01:00
    CRB-Guarani
  • 01:00
    CRB – Guarani
  • 01:00
    Racing Club – Platense
  • 00:30
    Universidad de Chile-Audax Italiano
  • 00:20
    Lokomotiv Moscow (cyber) -vS- Shakhtar Donetsk (cyber)
  • 00:06
    SESI-SP Franca -vS- Sao Paulo
  • 00:05
    Regis University Colorado -vS- Colorado Christian
  • 00:30
    Universidad De Chile – Audax Italiano
  • 23:55
    CD Trasandino de Los Andes -vS- Escuela de Futbol de Macul
  • 23:55
    Pelileo SC -vS- Imbabura Sporting Club
  • 23:50
    Barcelona (Wedder) -vS- PSG (Brian)
  • 23:45
    CSKA Moscow (cyber) -vS- Dynamo Kiev (cyber)
  • 23:40
    Minnesota Morris Cougars -vS- Norwegian St. Paul Eagles
  • 23:30
    Piemonte Calcio (Dominic) -vS- Bayern (Timmy)
  • 23:15
    Piemonte Calcio (Dominic) -vS- Barcelona (Wedder)
  • 23:05
    Shakhtar Donetsk (cyber) -vS- CSKA Moscow (cyber)
  • 23:05
    Boston College (Bayanlar) -vS- Louisville Cardinals (Bayanlar)
  • 22:55
    Zemun -vS- Astra
  • 22:45
    Belenenses-Sporting Lisbon
  • 22:35
    Davenport Panthers -vS- Upper Iowa Peacocks
  • 22:30
    Dynamo Kiev (cyber) -vS- Lokomotiv Moscow (cyber)
  • 22:21
    Hamar -vS- Hottur
  • 22:20
    FSu Selfoss -vS- Sindri
  • 22:20
    Ungmennafelagid Skallagrimur -vS- BC Haukar
  • 22:20
    Alftanes -vS- Akranes
  • 22:45
    OS Belenenses – Sporting
  • 22:45
    Rosario Central – Patronato
  • 22:06
    Chicago Bulls (cyber) -vS- Atlanta Hawks (cyber)
  • 22:05
    Bray Wanderers A.F.C. -vS- Cabinteely F.C.
  • 22:00
    Paris St Germain-Angers
  • 22:00
    West Bromwich Albion-Birmingham CIty
  • 22:00
    Eibar-Almeria
  • 22:00
    Brusque-Remo
  • 22:00
    Shamrock Rovers-Sligo Rovers
  • 22:00
    Palestino-O’Higgins
  • 22:00
    Real Madrid-Panathinaikos
  • 21:45
    Shakhtar Donetsk (cyber) -vS- Dynamo Kiev (cyber)
  • 21:45
    Club Brugge-Kortrijk
  • 21:45
    Hamilton-Partick Thistle
  • 21:45
    Bohemians-Dundalk
  • 21:35
    Crusaders Newtownabbey Strikers (Bayanlar) -vS- Glentoran Belfast United L.F.C. (Bayanlar)
  • 21:35
    Barcelona (Wedder) -vS- Bayern (Timmy)
  • 22:00
    Eibar – Almeria
  • 22:00
    Shamrock Rovers – Sligo Rovers
  • 22:00
    Real Madrid – Panathinaikos
  • 22:00
    Paris Saint Germain – Angers
  • 22:00
    West Brom – Birmingham
  • 22:00
    Palestino – O’Higgins
  • 22:00
    Brusque – Remo
  • 21:30
    Fos Ouest Provence Basket -vS- Orléans Loiret Basket
  • 21:30
    Korona Kielce-Widzew Lodz
  • 21:30
    Telekom Bonn-Fraport Skyliners
  • 21:30
    Olimpia Milano-Anadolu Efes
  • 21:30
    Hoffenheim-FC Koln
  • 21:45
    Hamilton – Partick Thistle
  • 21:45
    Drogheda – Longford
  • 21:45
    Derry City – St Patricks
  • 21:45
    Bohemians – Dundalk
  • 21:45
    Waterford – Finn Harps
  • 21:45
    Club Brugge – Kortrijk